Neočekivan poraz od ŽAK Juniora

Oscilacije u toku utakmice protiv vrlo dobre ekipe ŽAK Junior iz Sombora su dovele do poraza na domaćem terenu velike dvorane CFK „Drago Jovović“.

Nije alibi ali roster je bio narušen pa trener Bojan Antonić nije mogao da izvede optimalan i najjači sastav protiv raspoloženih somboraca.

Iako su domaći poveli sa 1:0, ŽAK Junior je preokrenuo rezultat na 2:1 čime je okončan i prvi deo ove zanimljive utakmice. Nastavak donosi dva različita lica holanđana, prvo je gost prosto deklasiran jer samo u četiri minuta Holanđani postižu čak četiri pogotka i stižu, čini se, na domak sigurne pobede – 5:2! Ali u poslednjih pet minuta gosti iz Sombora postižu četiri pogotka i preokreću tok utakmice za konačnu pobedu 5:6! Najistaknutiji akter je bio bez dileme – četvorostruki strelac trisesetogodišnji Srđan Vuković, iz redova ŽAK Juniora.

Moglo bi se reći poraz za otrežnjnje je došao u pravi čas jer slede još tri utakmice pa pauza pred KUP takmičenje i Omladinsku ligu Vojvodine.